Szkoła dla psów ”DOGMAR” – Dorota i Mariusz Patrzałek

Nazywam się Dorota Patrzałek i jestem psim trenerem. Uczę psy posłuszeństwa, zrozumienia i wzajemnej komunikacji pomiędzy „psem i przewodnikiem”. Właścicielom natomiast pomagam w budowaniu relacji człowiek-pies opartej na obopólnym zrozumieniu i szacunku.

Pokazuje, jak dzięki znajomości psychiki psa oraz świadomości jego potrzeb można go wychowywać i szkolić, a także jak radzić sobie z zachowaniami niepożądanymi w sposób łagodny, nie burząc wzajemnych relacji.
Dzięki zdobywanemu doświadczeniu, oraz odbytym kursom nabyłam umiejętności, które na dzień dzisiejszy pomagają mi szkolić psy.
Szkolenie i opieka nad psami to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim wielka pasja od najmłodszych lat! Obecnie jestem właścicielką dwóch owczarków belgijskich. Zawodowo zajmuje się szkoleniem od 10 lat.
Swoją wiedzę stale pogłębiam uczestnicząc w kursach i seminariach.
Z moim pierwszym psem owczarkiem niemieckim Guy(Aro) z Granic †
w 2016r. zdaliśmy egzamin PT 3 z ocena doskonałą.


Od 2018r jestem właścicielką wspaniałego owczarka belgijskiego Malinois COBO Ew-Mar z którym w 2019r. zdałam egzamin BH z oceną doskonałą.
W 2019r. wzięliśmy udział w Mistrzostwach Polski Owczarków Belgijskich w Opolu, gdzie uzyskaliśmy tytuł:

V-ce Mistrz Polski Owczarków Belgijskich IGP 1

najmłodszy pies zawodów ( 22 miesiące)

COBO jest jeszcze młodym psem, bardzo dużo ciężkiej pracy przed nami, dlatego cały czas trenujemy i przygotowujemy się do dalszych startów
i doskonalamy umiejętności. Metodę szkoleniową dopasowuje do psa
a nie odwrotnie! Podczas kursów czy konsultacji poruszam zagadnienia dotyczące mowy ciała psów, komunikacji między psami a ludźmi, tego jak się uczą psy, co je motywuje i czego potrzebują na co dzień, aby uczyć się jak najefektywniej. Pokazuje jak w prosty sposób wykorzystać zwykły spacer do nauki zachowań, zabawy i socjalizacji. Zobaczycie, jak konsekwentnie wprowadzać zasady w domu, tak aby wszyscy domownicy mogli się cieszyć z obecności psa w domu! W swojej pracy treserskiej opieram się na najnowszej wiedzy naukowej , umiejętnościach oraz na własnym doświadczeniu w wychowaniu i życiu z psami.

Zapraszamy Was do wspólnej przygody, w której nawiążecie wspaniałą więź ze swoim psem, a tym samym sprawicie, że chętnie zrobi to o co go poprosicie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *