Szkoła dla psów ”DOGMAR” – Dorota i Mariusz Patrzałek

           

Szkolenie i opieka nad psami to nie tylko nasza  praca, ale przede wszystkim wielka pasja! W swojej pracy treserskiej  opieramy się na najnowszej wiedzy naukowej, umiejętnościach oraz na własnym doświadczeniu w wychowaniu i życiu z psami. Pracujemy w oparciu o pozytywne wzmocnienia pożądanego zachowania, uczymy zrozumienia i wzajemnego poszanowania pomiędzy psem i przewodnikiem. Pokazujemy, jak dzięki znajomości psychiki psa oraz świadomości jego potrzeb można go wychowywać i szkolić nie uciekając się do metod awersyjnych, a także jak radzić sobie z zachowaniami niepożądanymi w sposób łagodny, nie burząc wzajemnych relacji.
W swoim  dorobku  mamy  przygotowywanie  psów  do  wystaw  międzynarodowych  oraz  zawodów sportowych – obedience.   Przygotowujemy  psy  do  służby w  Policji  oraz dla  grup  ochrony.   Współpracujemy  z  Policją  oraz  wieloma  ośrodkami  kynologicznymi.      
Nasze metody szkoleniowe opierają się na pozytywnym wzmocnieniu, cechuje nas także to, że metodę szkoleniową dopasowujemy do psa a nie odwrotnie! Podczas kursów czy konsultacji poruszamy zagadnienia dotyczące mowy ciała psów, komunikacji między psami a ludźmi, tego jak się uczą psy, co je motywuje i czego potrzebują na co dzień, aby uczyć się jak najefektywniej. Pokażemy Wam jak wykorzystać zwykły spacer do nauki zachowań, zabawy i socjalizacji, nauczymy Was jak w prosty sposób, wykorzystując codzienne sytuacje możecie nauczyć Wasze psy określonych zachowań. Zobaczycie, jak konsekwentnie wprowadzać zasady w domu, tak aby wszyscy domownicy mogli się cieszyć z obecności psa w domu! Zapraszamy Was do wspólnej przygody, w której nawiążecie wspaniałą więź ze swoim psem, a tym samym sprawicie, że zrobi to o co go poprosicie!

 

WAŻNE !!!!!!

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek kursu w naszej szkole pierwsza lekcja to lekcja konsultacyjna, podczas której omawiamy program szkoleniowy i dobieramy odpowiedni typ szkolenia do charakteru, predyspozycji i możliwości psa i przewodnika. Lekcja ta ma na celu przedstawienie przewodnikowi naszych metod i efektów pracy z psami. Koszt takiej lekcji to 50 zł.

 

 

 

                

     www.dogmar.pl  

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *