Nasz zespół

Dorota Patrzałek – jestem psim trenerem. Uczę psy posłuszeństwa, zrozumienia i wzajemnej komunikacji pomiędzy „psem i przewodnikiem”. Właścicielom natomiast pomagam w budowaniu relacji człowiek-pies opartej na obopólnym zrozumieniu i szacunku. Pokazuje jak dzięki znajomości psychiki psa oraz świadomości jego potrzeb mozna go wychować i wyszkolić, a także jak radzić sobie z zachowaniami niepożądanymi nie burząc wzajemnych relacji. Jestem właścicielka 2 owczarków Belgijskich Malinois: Anamis from Tasmanian Devils
i Cobo Ew-Mar z którym czynnie biorę udział w zawodach IGP, Osiągniecia Cobo:
1.Mistrzostwa Polski Klubu Owczarka Belgijskiego 19-20 X 2019r. V-ce Mistrz Polski IGP 1 (najmłodszy pies zawodów 22 miesiące)
2.Mistrzostwa Śląska psów obronnych IGP – Mistrz Śląska IPG1 Zabrze 2021r,
3.Mistrzostwa Polski IGP w Ostrowcu Świętokrzyskim
9-12. 09.2021r. –II V-ce Mistrz Polski IGP 1

Metodę szkoleniową dopasowuje do psa a nie odwrotnie! Podczas kursów czy konsultacji poruszam zagadnienia dotyczące mowy ciała psów, komunikacji między psami a ludźmi, tego jak się uczą psy, co je motywuje i czego potrzebują na co dzień, aby uczyć się jak najefektywniej. Pokazuje jak w prosty sposób wykorzystać zwykły spacer do nauki zachowań, zabawy i socjalizacji. Zobaczycie, jak konsekwentnie wprowadzać zasady w domu, tak aby wszyscy domownicy mogli się cieszyć z obecności psa w domu!
 W swojej pracy treserskiej opieram się na najnowszej wiedzy naukowej , umiejętnościach zdobywanych na licznych seminariach i obozach szkoleniowych oraz na własnym doświadczeniu w wychowaniu i życiu z psami.
 Zapraszamy Was do wspólnej przygody, w której nawiążecie wspaniałą więź ze swoim psem, a tym samym sprawicie, że chętnie zrobi to o co go poprosicie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *